"kiedy poszukujesz coś ciekawego i to odnajdujesz to od razu rytm życia wyczujesz..."

Opis forum


#1 2013-12-26 17:04:02

adatek

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 9
Punktów :   

Witam na moim forum:)

Jestem Adam i stworzyłem to forum z myślą o wszystkich tych, którzy pragną czerpać wiedzę i rozrywkę z internetu.
Jak zapewne zauważycie stworzyłem na swoim forum pewne lokum dla swojego małego biznesu. Aby móc zobaczyć dany artykuł, wystarczy że klikniecie  po prawej stronie ekranu napis:  "skip ad' i będziecie mogli zobaczyć dany artykuł, posłuchać swojej ulubionej piosenki, bądź włączyć bajkę dla swojego dziecka

Wszystkie artykuły są podlinkowane systemem adf.ly, który jest w pewnym sensie metodą zarobkową w sieci. Ja udostępniam Wam ciekawe artykuły, czy piosenki za co w zamian oczekuję jedynie kliknięcia w link. Na moim forum istnieje także możliwość umieszczania Waszych linków z adf.ly, jeśli nie wiecie gdzie je umieścić tematycznie. Będzie to możliwe po zarejestrowaniu się

Pieniądze które zbieram z systemu adf.ly są mi potrzebne do promocji bloga, którego piszę już od jakiegoś czasu, a nie stać mnie niestety na dobrą reklamę, gdyż nie pracuję z powodu ciężkiej padaczki gdzie mam wyładowania z towarzyszącymi napadami emocjonalnymi i psychicznymi....Dzięki temu, ze mam zachowany intelekt, to w chwilach dobrego samopoczucia  będę tworzył to właśnie forum dla Was kochani

Zapraszam więc do rozgoszczenia się na forum, czytania, pobierania i komentowania przez osoby zapisane

Pozdrawiam serdecznie

Adam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bazary.pun.pl www.poradnikmetin2.pun.pl www.swtor.pun.pl www.combinestheworld.pun.pl www.animppl.pun.pl